Populära och inspirerande föreläsare, talare, konferencierer och moderatorer

Eventeffects ambition är att hjälpa dig som arrangerar event, konferenser och seminarier till en enklare och effektivare vardag. För lyckade projekt behövs rätt hjälpmedel och leverantörer, vi listar här ett urval av marknadens aktörer av föreläsare, talare & moderatorer.

Listan nedan ger dig direktkontakt utan mellanhänder med ett urval av Sveriges talarproffs. 


Annons:
Gunnel Ryner
Föreläsare & Författare. Styrkebaserad utveckling, ledarskap, kommunikation och miljödesign.
gunnel@rynerconsulting.se
+46 70 882 46 21
Boka här.

Johnny Sundin
Föreläsare och Moderator
johnny.sundin@tankefabriken.se
+46 70 530 28 86
Boka här.

Lili Öst
Föreläsare, coach, författare, utvecklingskonsult
lili@liliost.se
+46 70 717 12 46
Boka här.

Per Furumo
Konsult i talarträning / retorik / presentationsteknik / storytelling
per@furumo.se
+46 73 984 30 83
Boka här. 

Annika R Malmberg
Föreläsare, entreprenör & författare. Ledarskap, kommunikation och försäljning
+46 70 868 45 68
Boka här.

Micke Darmell
Föreläsare, moderator & författare. Keynote speaker inom Intern möteskultur samt En sund digital arbetsmiljö & privatliv.
micke.darmell@gr8meetings.se
+46 70 642 54 00
Boka här

Maria Swanström
Powerboostföreläsare & moderator. Ledarskap i en digitaliserad värld, framgångsrika team, mer kraft & energi!
maria@starzionproduction.com
+ 46 70 880 51 57
Boka här.